ZARABIAJ NA KSIĘGOWOŚCI PRZEZ

PROGRAM POLECEŃ

DARMOWA KSIĘGOWOŚĆ

GDY PRZYPROWADZASZ NAM NOWYCH KLIENTÓW

Co zrobić, żeby się nie narobić a zarobić?

Nie od dziś wiadomo, że najlepszym sposobem reklamy jest polecenie.

W ramach wdzięczności za polecanie naszych usług proponujemy sprawiedliwy system wynagradzania:

10% za każdego pozyskanego klienta

JAK TO DZIAŁA?

#1

Pierwszym pozyskanym klientem jesteś Ty sam/a (lub firma, którą reprezentujesz). Za to, że zdecydowałaś/eś się na współpracę z nami otrzymasz 10% z ceny za usługi podstawowe przez pierwsze pół roku.

#2

Jeżeli w ciągu pół roku uda Ci się pozyskać klienta dla naszego biura, nie tylko zachowasz swoje 10% wynagrodzenia, ale zyskasz kolejne 10% (liczone od stawki podstawowej z umowy poleconego klienta)

#3

Jeżeli przez kolejne pół roku od pozyskania ostatniego klienta uda ci się zaprosić następną osobę do współpracy z nami, Twoje przychody znów się zwiększą – nie tracąc poprzednio wypracowanych prowizji dołożysz kolejne 10% itd…

#4

Kwota wypracowana z prowizji już przekracza cenę, jaką płacisz za usługi księgowe – zamiast płacić za księgowość możesz na niej zarobić.

#5

Jeśli przez jakiś czas nie uda Ci się znaleźć nikogo, kto chciałby nawiązać współpracę, to nic straconego. Zyski z Twoich poleceń, również tych wcześniejszych, wrócą na kolejne pół roku, jeśli przyprowadzisz nową osobę.

CZY WARTO?

Nie warto przegapić takiej okazji. Nie musisz być handlowcem, żeby zarabiać jak handlowiec, nie musisz być księgowym, żeby zarabiać na usługach księgowych. Wystarczy, że znasz kogoś, kto prowadzi firmę i namówisz go na działanie z nami. Nie będzie to trudne, gdyż wysoka jakość usług świadczonych przez K.R.A.VAT-a, sprawi, że będziesz nas polecać mimochodem wszystkim, którzy potrzebują obsługi księgowej.

Księguj się z nami, bo warto!